דימום בין וסתי – כל מה שצריך לדעת

מפל כמו זרימת דם המופיקס פאם

לרוב, דימום בין וסתי לא מהווה עדות למצב בריאותי מסוכן. התופעה די מבהילה ומתרחשת לעיתים בלי כל התראה, עלולה לגרום לבהלה לא קטנה. מהן הסיבות האפשריות לדימום בין וסתי?  באילו מצבים חשוב לפנות לטיפול רפואי?

 

הסיבות להופעת דימום בין וסתי

  1. חוסר איזון הורמונלי
  2. דלקת צוואר הרחם
  3. מיומה פוליפ בצוואר הרחם או ברחם עצמו
  4. חבלה או פצע במקום
  5. דלקת בדרכי השתן
  6. דימום יכול לנבוע גם ממתח נפשי או שינוי בתזונה
  7. לאחר לידה שהשליה לא יצאה במלואה או בזמן הלידה עצמה.
  8. דימום לאחר גרידה.
  9. שימוש בהתקן

 

טיפול טבעי בדימום בין וסתי

על ידי שימוש בתוספי תזונה טבעיים ניתן לסייע לשיפור זרימת הדם ועל ידי כך לשפר גם את חילוף החומרים ולאזן את ההורמונים בגוף האישה, פעולה זו גורמת לעצירת הדימום הבין וסתי . אחת הבעיות שיש לאישה שהמחזור שלה מתארך, שהיא אינה יכולה לעשות הפסק טהרה בזמן, דבר הגורם לה צער רב ופגיעה בשלום בית. התופעה נובעת בדרך כלל מחולשה בכח הדם וחוסר יכולת של  הגוף לדחוף את הדם והשאריות החוצה בזמן. שימוש בתוספי תזונה טבעיים יכול לעזור לאשה במצב זה להתנקות מהר יותר.

 

 למה גורמת מיומה ומה עושים עם זה?

אישה הסובלת מפצע פנימי במקום, הגורם להופעת סימני דם בבדיקות שהיא עושה לעצמה יכולה להעזר בכמוסה או משחה טבעית ,שיכולה לעזור  לשיפור ההחלמה ומונעת סבל ועוגמת נפש מיותרים.

דימום בין וסתי יכול להיגרם מהמצאות מיומה בצוואר הרחם או ברחם עצמו ובודאי שצריך לבדוק שזה אינו גידול מסוכן ח"ו ואם זו רק מיומה שאינה מסוכנת אמנם אבל עדיין הדימום מונע מהאישה להיטהר לבעלה,טיפול במוצרים טבעיים יעזור לאישה להפסקת הדימום וכך תוכל להיטהר

דימום גם יכול לנבוע ממתח נפשי או שינוים בתזונה הטיפול במקרה זה יכול לסייע לשיפור חילוף החומרים וזרימת הדם ויכול לעזור לעצור את הדימום גם במקרים אלו.

השימוש בתכשירים צמחיים יכול לסייע גם לאחר הלידה. דימום רב שממשיך לאחר הלידה עלול להיות גם מסוכן, הגברת זרימת הדם נותנת כח לגוף לדחוף החוצה את כל שאריות הדם וחלקי שליה שנשארו עדיין בגוף .

 

יעילות הטיפול הטבעי ושימוש בתוספי תזונה היא הדרך הבריאה והבטוחה ביותר לשיפור מכלול הבעיות שדימום בין וסתי יכול לגרום.

 

שתף את המאמר
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
מאמרים נוספים