המופיקס פרו כמוסות לאיזון מערכת הדם

מערכת הדם היא הבסיס שעליו נשענת בריאות האדם, על פי כל תפיסות הרפואה, הן המערבית הקונבנציונאלית והמודרנית, והן המזרחית ההוליסטית והעתיקה (רפואה סינית, הודית, יהודית וכו'). זרימת דם מווסתת ותקינה, היא המפתח לבריאות טובה.

 

דרכי השימוש בהמופיקס פרו

כמוסות המופיקס פרו משמשות הן כאלמנט טיפולי והן כאלמנט מניעתי.

התוסף המופיקס פרו בשימוש פנימי (כמוסות לבליעה) יכול לסייע להתחדשות מהירה יותר של התאים, שיפור זרימת הדם (Improve blood circulation) ולהחלמה מהירה וטובה יותר של פצעים וחבלות (גם קוסמטית),  מסייע להחלמה מהירה יותר ממצבים טראומתיים (trauma) של פגיעות קשות וניתוחים, ויכול לסייע גם להתאוששות ממצבים של איבוד דם משמעותי. מומלץ לקחת כהכנה לפני כל התערבות כירורגית.

צמח מרפא-סרפד בנוסחה של המופיקס

המופיקס – HEMOFIX מורכב מחומרים טבעיים בטוחים לשימוש, בתהליך ייצור ייחודי, ללא תוספת של כימיקלים או חומרים משמרים. נספג היטב בגוף ומסייע לתהליכי ההחלמה הטבעיים של הגוף.
הפרומלה טבעית לחלוטין ולא נצפו תופעות לוואי.

מינון מומלץ: כהכנה לכל התערבות כירוגית מומלץ להתחיל לקחת לפחות יומיים קודם שתי כמוסות שלוש פעמים ביום עם קצת מים חמים שעה לפני האוכל, ולאחר מכן להמשיך לקחת עד להחלמה מלאה.
במקרים קשים וטראומה אפשר לקחת עד ארבע כמוסות שלוש פעמים ביום.

אנשי מקצוע ומטופלים ממליצים על המופיקס פרו:

המופיקס פרו הפתרון הטבעי!

עלי מרפא-רפואה טבעית

חומרים טבעיים בלבד

מעבדה-מחקרים בצמחי מרפא

ללא כימיקלים

קופסה-המופיקס

ללא חומרים משמרים

כמוסות המופיקס

ללא תופעות לוואי

pro-מוצרים מהטבע-המופיקס

המופיקס פרו

טיפול בהמופיליה

קבוצה של הפרעות תורשתיות גנטיות שעיקרן פוגעת ביכולת הקואגולציה  (Coagulation) (היכולת להביא לקרישה של הדם). המחסור בפקטור קרישה (Lack of coagulation factor) מביא למצב של

קרא עוד>>>