הפלה טבעית והפרדות שיליה

כמוסות המופיקס פאם, יכולות לסייע לעצירת דימומים שממשיכים לאחר הלידה ובמהלכה.

המופיקס פאם מסייע לזרימת הדם ונותן לגוף כוח לדחוף החוצה את כל מותרות הדם.

נטילת כמוסות המופיקס פאם לאחר לידה, יכול לסייע להחלמה מהירה וקלה יותר.

לידה בניתוח קיסרי  (cesarean section)

המופיקס פאם יכול לסייע לאיחוי וריפוי לאחר ניתוח קיסרי.

  1. כ-15% מההריונות מסתיימים בשליש הראשון, ולכן נשים רבות מעדיפות לשמור את החדשות בסוד עד לשבוע ה־12 לפחות. (זה לא רק נגד עין הרע…)
  2. דמם של השתרשות אופייני לשבועות המאוד מוקדמים בהריון (6-4). לרוב מדובר בהפרשה חומה־אדמדמה ולא בדמם אמיתי. דימום זה תקין ואינו מדאיג..
  3. לתהליך של הפלה (abortion), אופייני דימום וגינלי ( Vaginal bleeding) שמלווה בכאבי הבטן תחתונה (כמו כאבי מחזור), פליטת "גושי" רקמה ולעתים תחושה של חולשה.

דימום בתחילת הריון מתרחש בכ־20% מהמקרים

דימום מצוואר הרחם (Bleeding from the cervix) – בזמן הריון רקמת צוואר הרחם הופכת לרגישה יותר בגלל השינויים ההורמונליים, ולכן תיתכן שחיקה באזור.

הפלה בלתי־נמנעת:

מצב שבו כמעט בוודאות יסתיים ההריון בהפלה. המצב מתרחש כאשר יש דימום בשילוב עם פתיחה כלשהי של צוואר הרחם, המלווה בכאבי בטן ובפליטת רקמה מחלל הרחם, גם אם ייתכן עדיין תיעוד של דופק עוברי.

המופיקס עשוי להיות מענה לדימומים בהריון, השימוש בהמופיקס הוא ללא סיכון וללא תופעות לואי ועשוי לסייע במקרים רבים.

שתף את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
מאמרים נוספים

סוגי מצבים הקשורים לנשים

סיבות לדימום בין וסתי( Interstitial bleeding)  : חוסר איזון הורמונלי (Hormonal imbalance) דלקת צוואר הרחם (Cervical inflammation) מיומה פוליפ בצוואר הרחם או ברחם חבלה או

קרא עוד »

הפלה טבעית והפרדות שיליה

כמוסות המופיקס פאם, יכולות לסייע לעצירת דימומים שממשיכים לאחר הלידה ובמהלכה. המופיקס פאם מסייע לזרימת הדם ונותן לגוף כוח לדחוף החוצה את כל מותרות הדם.

קרא עוד »