סוגי מצבים הקשורים לנשים

סיבות לדימום בין וסתי( Interstitial bleeding)  :

 1. חוסר איזון הורמונלי (Hormonal imbalance)
 2. דלקת צוואר הרחם (Cervical inflammation)
 3. מיומה פוליפ בצוואר הרחם או ברחם
 4. חבלה או פצע במקום (A wound in the womb)
 5. דלקת בדרכי השתן (urinary infection)
 6. דימום יכול לנבוע גם ממתח נפשי או שינוי בתזונה
 7. לאחר לידה שהשליה לא יצאה במלואה או בזמן הלידה עצמה
 8. דימום לאחר גרידה (bleeding after abortion )
 9. שימוש בהתקן Intrauterine device))

האבקה מאזנת מערכת הורמונלית אצל נשים.

חוסר באיזון הורמונלי (Hormonal imbalance) יכול להיות סיבה לדימום בין וסתי.

כמו שהסברנו במבוא הכללי, המופיקס יכול לסייע לשיפור בזרימת הדםblood flow) ) ועל ידי כך:

 • משפר את חילוף החומרים בגוף ומאזן את ההורמונים בגוף האישה ועל ידי כך יכול לסייע לעצירת דימום בין וסתי .( Interstitial bleeding)
 • אישה שהמחזור שלה מתארך ואינה יכולה לעשות הפסק בזמן דבר הגורם לה צער רב שאינה יכולה להיטהר לבעלה וזה נובע בדרך כלל מחולשה בכוח הדם ואין לגוף מספיק כוח לדחוף את הדמים והמותרות החוצה בזמן. כמוסות המופיקס פאם מחזקות את האישה וע"י זרימת דם טובה יותר יכולות לעזור לאשה כזאת להתנקות מהר.
 • אישה הסובלת מפצע פנימי בצוואר הרחם (A wound in the womb) ולכן מופיע סימני דם בבדיקות שעושה ,המופיקס יכול לסייע לריפוי הפצע מהרה ולמנוע סבל ועגמת נפש מיותרים.
 • דימום בין וסתי יכול להיגרם מהימצאות מיומה בצוואר הרחם(Polyps in the womb)   או ברחם ובוודאי שצריכה להיבדק ולאבחן שזה אינו גידול מסוכן ח"ו ואם זו רק מיומה שאינה מסוכנת בכל אופן הדימום מונע מהאישה מלהיטהר לבעלה, המופיקס פאם יכול לסייע לאשה להפסקת הדימום ושתוכל להיטהר וזאת על ידי שמשפר את זרימת הדם כמו שהסברנו במבוא.
 • דימום גם יכול לנבוע ממתח נפשי (Stress) או שינוים בתזונה והמופיקס שמסייע לחילוף החומרים וזרימת הדם יכול לסייע בעצירת הדימום במקרים כאלה.
 • דימום רב שממשיך לאחר הלידה יכול להיות גם מסוכן ומחליש את האישה. כמוסות המופיקס פאם שמסייעות בשיפור זרימת הדם ונותנות כוח לגוף לדחוף החוצה את כל מותרות הדם וחלקי השליה שנשארו עדיין בגוף. לכן הסברנו והמלצנו במבוא לכל אשה לעשות הכנה ללידה וגם לאחריה לקחת המופיקס ללידה קלה והחלמה מלאה מהרה וגם שתוכל להיטהר מהרה.
 • נשים רבות משתמשות בהתקן תוך רחמי למניעת הריון (Intrauterine device), אבל הוא עלול לגרום לדימום ובליעת המופיקס במקרה זה יכולה לסייע להפסקת הדימום.
 • בגיל המעבר (Menopause)
 •  
 •  נשים סובלות בו מגלי חום, עייפות ,השמנה,מצבי רוח וגם ממחזור לא סדיר שמשבש את חיי הזוג מבחינת טהרת המשפחה וזאת עקב השינויים ההורמונליים בגוף האישה. הממוצע מתחיל בערך בגיל 50 וכולל שלשה שלבים:
 • א. עדיין יש ביוץ אך אינו תקין ואינו סדיר.
 • ב. מופיעים גלי חום (Heat waves) ואין לאשה וסת כששה חודשים או יותר והשחלות (Ovary) מפסיקות לתפקד באופן תקין והאשה כבר אינה יכולה להכנס להריון.
 • ג. שלב משלים בו נפסקים תופעות הלואי של הפסקת המחזור ומסתימים גלי החום.

הרפואה הקונבנציונלית נוקטת בטיפול הורמונלי שמבוסס על הרעיון של אספקת הורמונים חלופיים בגוף שכבר אינם מיוצרים ואמנם יעיל אבל מלווה בתופעות לוואי ומעלה את הסיכוי לחלות בסרטן השד ((breast cancer פי שניים מאלה שאינן מטופלות בהורמונים ,ומעלה את הסיכון לשבץ((stroke ב43%.בעשור האחרון פותחו תרופות שמבוססות על חומרים פעילים שיכולים לחקות את פעילותו של האסטרוגן בחלק מהמקומות וסותרים את פעולתו במקומות אחרים וזה מאפשר טיפול יותר יעיל בפחות סיכון . יש המשתמשים בתרופות אנטי דיכאוניות(Antidepressants) כגון פרוזט ועוד, לטפל בתופעות הלוואי.

על פי הרפואה הסינית הפסקת הוסת בגיל המעבר הינה ביטוי להתרוקנות מאגרי הצ'י(chi)
 והדם בכליות וזה מאלץ את הגוף לנקוט בחיסכון של האנרגיה שלו מכיוון שהאשה כבר לא ראויה ללדת ונלקח ממנה המחזור החודשי ואז מתחיל תהליך ההזדקנות(aging) וככל שהאשה שמרה על מאגרי הצי והדם בכליות כך תהליך ההזדקנות שלה יהיה יותר איטי ומאוזן.

הטיפול בהמופיקס מומלץ ויכול לסייע בעיקר בשלב הראשון בו האשה סובלת ממחזור משובש ולא סדיר ועלול אף להתארך יותר מהרגיל וגורם הפרעות בחיי טהרת המשפחה וכמו שהסברנו באריכות במבוא הכללי המופיקס משפר את ההרמוניה במערכת זרימת הדםBlood circulation system)) ומשפר את חילוף החומרים(Metabolism) והאיזון ההורמונלי(Hormonal balance) ועוזר בגיל המעבר לייצב את תהליך הפסקת המחזור באופן טבעי ללא סיכון ותופעות לוואי ויכול לסייע למניעת הדימומים הארוכים והבלתי סדירים וכך מאפשר לאשה להמשיך לתפקד כראוי גם בחיי האישות עם בעלה ובלי צורך לטיפולים הורמונלים(Hormonal treatments) שיש להם תופעות לוואי רבות.

כמות באריזה: 60 קפסולות.

הוראות שימוש:

 2 קפסולות לבלוע עם מעט מים חמים(רצוי) שעה לפני האוכל שלש פעמים ביום.

במקרים של דימומים חזקים, כגון אחרי לידה או ניתוח, אפשר לקחת עד 4 קפסולות שלוש פעמים ביום.

לא נצפו תופעות לוואי.

שתף את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
מאמרים נוספים

סוגי מצבים הקשורים לנשים

סיבות לדימום בין וסתי( Interstitial bleeding)  : חוסר איזון הורמונלי (Hormonal imbalance) דלקת צוואר הרחם (Cervical inflammation) מיומה פוליפ בצוואר הרחם או ברחם חבלה או

קרא עוד »

הפלה טבעית והפרדות שיליה

כמוסות המופיקס פאם, יכולות לסייע לעצירת דימומים שממשיכים לאחר הלידה ובמהלכה. המופיקס פאם מסייע לזרימת הדם ונותן לגוף כוח לדחוף החוצה את כל מותרות הדם.

קרא עוד »