תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט שלנו  www.hemofix.co.il בבקשה לקרוא את תנאי השימוש שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם לתנאי השימוש.

1. האתר מנוהל ע"י חברת המופיקס בע"מ המייצרת ומשווקת תוספי מזון ומשחות טבעיות. יתכנו בעתיד שינויים בתנאי השימוש באתר והם יכולים להיות ללא הודעה מוקדמת בשירותים שונים או בתכנים שלנו, לכן מומלץ מידי פעם לחזור ולעיין בתנאי השימוש ולא תהיה למשתמש כל תביעה בגין שינויים אלו.

2. בעלי האתר הינה חברת המופיקס בע"מ שמשרדה ברח' רצאבי 5 ירושלים מיקוד 9519705 וניתן לפנות אלינו דרך האתר בכפתור צור קשר או בטל' 02-5400771 ליעוץ והזמנות או למייל hemofix18@gmail.com  או למשרדנו בכתובת רח' רצאבי 5 ירושלים 9519705

3. אין לראות במידע המופיע באתר על מוצרי המופיקס משום הבטחה לתוצאה כל שהיא והוא מידע כללי לצורכי העשרה ואינו המלצה לרכישת מוצר כל שהוא. מוצרי המופיקס אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כל שהיא.הסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כל שהוא. צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד ובמידה שיש שגיאה כל שהיא במידע אנא הודיע לנו ונשתדל לתקנה בהקדם.

4. החברה רשאית לשנות בכל עת את ההיצע ומגוון המוצרים המוצעים באתר ואינה מחוייבת בהחזקת מלאי של מוצר כל שהוא.

5. הקישורים ומאמרים שבאתר או קישור לדפי אינטרנט אחרים נועדו לנוחיות המשתמש ולהעשרת ידע ואין לחברה אחריות לתוכן מידע זה.

6. האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. אחריות על טיבו של המוצר חלה על היצרן על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר יגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.

7. מדיניות החזרת המוצרים : האתר יחליף או יחזיר (לפי שיקול דעתו) תמורת כל מוצר פגום אשר נמסר ללקוח בהתאם לתנאי ההחזר להלן:

  • המוצר הוחזר תוך 14 ימים מתאריך רכישתו.
  • המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שום שימוש.
  • המוצר ישלח בדואר רשום להמופיקס בע"מ רח' רצאבי 5 ירושלים 9519705 
  • למוצר יצורפו שם הלקוח כתובתו ומספר טלפון בו ניתן להשיגו.
 

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת באופן המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות ssl  בפרוטקול את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל ,יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק מחוייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העיסקה.

8. במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח פרטים אלו. את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית ופרטים אלה לא ישמרו באתר.

9. הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח) לא יועברו לגורמים חיצוניים כל שהם.

10. על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים מלאים ומאותקנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשירותי האתר ולפגוע ביצירת הקשר עם הלקוח.

11. מדיניות שינויים וביטולי הזמנות: 

א. כל הזמנה שטרם נשלחה ניתן לשנות או לבטל.
ב. הזמנה שנשלחה אבל לא נמסרה לא ניתן לשנות ,אבל ניתן לבטל. דמי הביטול הם 5% משווי ההזמנה ובנוסף עד 50 ₪ דמי משלוח בהתאם לסוג המשלוח ולשיקול דעת החברה.
ג. הזמנה שנשלחה ונמסרה לא ניתן לשנות או לבטל.
ד. זיכויים ינתנו רק לאחר קבלת החבילה חזרה למשרדי החברה.

12. אספקת המוצרים תתבצע בעדיפות ראשונה ישירות לבית הלקוח למעט במקרים בהם בחר הלקוח אחרת.

חשוב לציין שאם בחר הלקוח שתשלח החבילה על ידי דואר שליחים החברה משתמשת בשירותי דואר שליחים של דואר ישראל ותשלח על ידינו בבוקר שלמחרת קליטת ההזמנה בחברה. שירותי הדואר מתחייבים למסור את החבילה באותו היום ללקוח ואם לא התבצע השירות בזמן אין החברה אחראית על עיכוב או דחיה בשירותים אלו והאחריות היא על הדואר בלבד, ויכול הלקוח לתבוע את דואר ישראל. וכמו כן חשוב לציין ששירות זה ניתן בעיקר לערים הגדולות וניתן לעקוב אחרי החבילה באתר הדואר.

13. אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותים תכנים מבצעים והצעות שיתכן שיענינו אותך. וכן מידע שיווקי ופרסומי. בכל עת תוכל/י לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע ע"י הסרתך מן המערכת. בכל מקרה פרטיך לא ימסרו לצד שלישי .

14. זכות היוצרים באתר זה הכוללים עיצוב מידע תמונות וטקסטים שייכים לחברת המופקיס בע"מ בלבד.